ההיצע הענק אליהם אתם נחשפים באולמות התצוגה כאשר אתם באים לחפש ריהוט משרדי חדש עשוי לבלבל אתכם כהוגן. סגנונות שונים בצבעים מגוונים וכמובן גם במחירים שונים. קשה לכם מאוד לשים את האצבע על הריהוט שיתאים לאופי של המשרד שלכם מתוך כל המבחר הענק. אנחנו כאן כדי לסייע לכם לעשות סדר בדברים ולהקל עליכם את הבחירה.

מה יתאים למשרד רשמי של רואה חשבון או עורך דין?

כאשר אתם מחפשים רהיטים חדשים למשרדים רשמיים ורציניים כמו של עורכי דין וכדומה, יהיה עליכם לשים דגש על ריהוט בקו יוקרתי ומקצועי אך מכובד. רהיטים במשרדים מעין אלו יכללו בדרך כלל אלמנטים שיהיו עשויים מעץ מלא. השולחנות אמורים להיות רחבים וגדולים בשל אופי המשרדים הללו, בהם נערכים דיונים עם מספר משתתפים. כסאות מנהל יהיו יוקרתיים מצד אחד אך מיוצרים מעור מפנק זאת כדי שיהיו גם נוחים מעבר למכובדות והיוקרה. במשרדים הללו מצטבר בדרך כלל חומר רב הדורש שטח אחסון, לשם כך חשוב לצייד את החדר בארונות גבוהים ומכובדים שיכילו גם מגירות נוחות. חשוב מאוד לוודא כי ישנה אפשרות לנעול את הארונות הללו היות והחומר הנמצא מטבע הדברים במשרדים מעין אלו הינם חסויים ובאחריותם של בעלי המשרד לשמור על הדיסקרטיות של לקוחותיהם.

מה יתאים לאנשים העוסקים במקצועות הרפואה ?

כאשר מחפשים ריהוט משרדי חדש לרופא שיניים או לפיזיותרפיסט, לדיאטנית או לרופא המקבל לקוחות באופן פרטי, צריך לבחור מצד אחד בריהוט יפה ומכובד אך מצד שני אמור הריהוט לשדר ידידותיות וקלילות. פרטי הריהוט יהיו בדרך כלל מודרניים עם קווי גימור ישרים, הם ישדרו אסתטיקה ונעימות. במשרדים הללו ישנו גם ציוד רב לצד מסמכים ותיקים רבים של לקוחות הדורשים אף הם פתרונות אחסון. הארונות במשרדים הללו ייבנו בדרך כלל לגובה ויושם דגש על איכות החומרים מהם מיוצרים הרהיטים זאת על מנת שישמרו על מראם ועל איכותם לאורך זמן.

מה יתאים למשרדי הייטק?

במשרד ההייטק ניתן לבחור בריהוט קליל, חי וצעיר אך מבלי להתפרע יתר על המידה. ריהוט עם גימור בקו נקי יתאימו היטב למשרדים הללו.

ריהוט משרדי חדש